Novinky

V češtině právě vychází Mít a být, nový román slavného vlámského spisovatele Dimitriho Verhulsta, který nenapodobitelným, vtipným, ale zároveň filozofickým způsobem přivádí čtzenáře k zamyšlení nad životem a smrtí.

Slavný vlámský spisovatel Stefan Hertmans přijíždí do Prahy na veletrh Svět knihy, kde vystoupí 25. května od 11:15 hod. v prostorách pražského Výstaviště.

Dne  4. 5. 2024 ve 14 hod vystoupí na Festivalu United Islands of Prague (Střelecký ostrov, DJ Stage) nizozemská novinářka Caroline de Gruyter

Možnost jazykové stáže pro studenty nizozemštiny (nejen univerzitní) na jednom z nejkrásnějších míst Nizozemska.

V češtině právě vychází nový román nizozemského nositele Mezinárodní Bookerovy ceny Lucase Rijnevelda Ty moje skvostné zvířátko.

Jana a Blanka slavnostně složily slib soudního překladatele a tlumočníka do rukou ministra spravedlnosti ČR.
Úvod » Články » Novinky » Soudní překladatelky dle nového zákona

Soudní překladatelky / tlumočnice jazyka nizozemského

24.11.2023
Soudní překladatelky dle nového zákona

Jana a Blanka slavnostně složily slib soudního překladatele a tlumočníka do rukou ministra spravedlnosti ČR. Splnily tak poslední povinnost, kterou jim ukládá nový zákon, a vy budete dál moct využívat našich služeb, pokud budete potřebovat úřední překlady či tlumočení z a do nizozemštiny před státními orgány

Pokud potřebujete překlad či tlumočení od nizozemského soudního překladatele, naše Veronika už tamním razítkem disponuje delší dobu a také vám bude ráda k dispozici.

Karlova 18, Praha 1 - Staré Město, +420 222 220 777, Mobil: +420 603 553 789 nebo +420 603 782 819
info@ntcntc.cz, www.ntcntc.cz

Realizace a SEO CCN PLUS s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací