Novinky

V češtině právě vychází nový román nizozemského nositele Mezinárodní Bookerovy ceny Lucase Rijnevelda Ty moje skvostné zvířátko.

Jana a Blanka slavnostně složily slib soudního překladatele a tlumočníka do rukou ministra spravedlnosti ČR.

V českém překladu Veroniky ter Harmsel Havlíkové právě vychází mezinárodní bestseller Mary od nizozemské autorky Anne Eekhout.

V češtině právě vyšel překlad nizozemského bestselleru Aleksandra, který napsala Lisa Weeda a do češtiny jej převedla naše Blanka Juranová.

Dopis pro krále

V nakladatelství Albatros právě vychází revidovaný překlad dobrodružné knížky Dopis pro krále autorky Tonke Dragtové v překladu Jany Pellarové-Irmannové!

Přihlášky na certifikát

Portál k přihlašování na letošní zkoušku CNaVT (proběhne v době od 1. do 15.5.) je otevřen, a to na webu cnavt.org v rubrice „inschrijven“. Externí kandidáti platí 50,- euro, kvůli platbě nebo pro info se obracejte na naši kancelář.

Úvod » Články » Novinky » Anne Eekhout česky

Anne Eekhout česky

14.09.2023
Anne Eekhout česky

Vše, co potřebujete vědět o Mary Shelleyové, Frankensteinovi i strachu

Možná ne každý zná její jméno, ale rozhodně zná každý její nejslavnější dílo. Postava Frankensteina, a ještě víc jeho děsivého netvora se do veškeré lidské kultury vtiskly tak hluboko, že už snad ani nemohou být zapomenuty.

Ale co Mary, která toto nesmrtelné, nadčasové monbstrum stvořila? Seznamte se s jejím životem ve fascinujícím životopisném románu. Nizozemská autorka Anne Eekhout věrně a živě přibližuje atmosféru začátku 19. století.

Karlova 18, Praha 1 - Staré Město, +420 222 220 777, Mobil: +420 603 553 789 nebo +420 603 782 819
info@ntcntc.cz, www.ntcntc.cz

Realizace a SEO CCN PLUS s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací