Novinky

V češtině právě vychází Mít a být, nový román slavného vlámského spisovatele Dimitriho Verhulsta, který nenapodobitelným, vtipným, ale zároveň filozofickým způsobem přivádí čtzenáře k zamyšlení nad životem a smrtí.

Slavný vlámský spisovatel Stefan Hertmans přijíždí do Prahy na veletrh Svět knihy, kde vystoupí 25. května od 11:15 hod. v prostorách pražského Výstaviště.

Dne  4. 5. 2024 ve 14 hod vystoupí na Festivalu United Islands of Prague (Střelecký ostrov, DJ Stage) nizozemská novinářka Caroline de Gruyter

Možnost jazykové stáže pro studenty nizozemštiny (nejen univerzitní) na jednom z nejkrásnějších míst Nizozemska.

V češtině právě vychází nový román nizozemského nositele Mezinárodní Bookerovy ceny Lucase Rijnevelda Ty moje skvostné zvířátko.

Jana a Blanka slavnostně složily slib soudního překladatele a tlumočníka do rukou ministra spravedlnosti ČR.
Úvod » Články » Novinky » Anne Eekhout česky

Anne Eekhout česky

14.09.2023
Anne Eekhout česky

Vše, co potřebujete vědět o Mary Shelleyové, Frankensteinovi i strachu

Možná ne každý zná její jméno, ale rozhodně zná každý její nejslavnější dílo. Postava Frankensteina, a ještě víc jeho děsivého netvora se do veškeré lidské kultury vtiskly tak hluboko, že už snad ani nemohou být zapomenuty.

Ale co Mary, která toto nesmrtelné, nadčasové monbstrum stvořila? Seznamte se s jejím životem ve fascinujícím životopisném románu. Nizozemská autorka Anne Eekhout věrně a živě přibližuje atmosféru začátku 19. století.

Karlova 18, Praha 1 - Staré Město, +420 222 220 777, Mobil: +420 603 553 789 nebo +420 603 782 819
info@ntcntc.cz, www.ntcntc.cz

Realizace a SEO CCN PLUS s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací