Novinky

Přihlášky na certifikát

Portál k přihlašování na letošní zkoušku CNaVT (proběhne v době od 1. do 15.5.) je otevřen, a to na webu cnavt.org v rubrice „inschrijven“. Externí kandidáti platí 50,- euro, kvůli platbě nebo pro info se obracejte na naši kancelář.

Museum moderního realismu MORE v nizozemském Gorsselu otevřelo 6. února jedinečnou výstavu meziválečného realistického výtvarného uzmění v Českoslovernsku. Bylo nám ctí překládat rozsáhlý katalog této výstavy. Výstava je otevřena do 8. května a rozhodně stojí za vidění.

V češtině vychází druhý román nizozemského spisovatele Jaapa Robbena Letní srst. Román vysoce oceňovaný jak doma v Nizozemsku, tak v zahraničí, přináší v typicky minimalistickém stylu napínavý čtenářský zážitek.

Úspěšné složení zkoušky na cerfifikát z nizozemštiny

Srdečně blahopřejeme všem uchazečům o certifikát nizozemštiny. Přes vysokou obtížnost zkoušek letos opět obstála naprostá většina našich uchazečů. 

Gefeliciteerd!!!

Proficiat!!!

Kluun v češtině

V českém překladu právě vychází román DJ bestsellerového nizozemského autora Kluuna.

Odlehčené povídání o vlámských a nizozemských podobnostech a odlišnostech na palubě Avoid Floating Gallery v Praze, 15. července 2021 od 19.30. 

Úvod » Články » Novinky » Kluun v češtině

Kluun v češtině

23.07.2021
Kluun v češtině

Kluun, jeden z nejprodávanějších nizozemských autorů současnosti, se ve svém novém románu pouští na velmi tenký led. Své alter ego tentokrát pojmenoval po sobě, nicméně autobiografičnost sám odmítá. Románový, čerstvě rozvedený Kluun se vydává na divokou jízdu do Las Vegas a na festival Burning Man, aby natočil rozhovor se svým bývalým spolužákem a současnou hvězdou dance průmyslu DJ Thorem. Nepočítá však s tím, že se jeho přítel od dob studií příliš nezměnil a zodpovědnosti moc nepobral. Kluun se tak ocitá v pozici, kdy musí volit mezi prací a vlastními dětmi. Jak obstojí ve světě, kde každý každého jenom využívá a peníze jsou až na prvním místě? Vyhraje nakonec přátelství? Nebo je to snad všechno úplně jinak?

Do češtiny přeložila Blanka Juranová

Karlova 18, Praha 1 - Staré Město, +420 222 220 777, Mobil: +420 603 553 789 nebo +420 603 782 819
info@ntcntc.cz, www.ntcntc.cz

Realizace a SEO CCN PLUS s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací