Novinky

V češtině právě vychází Mít a být, nový román slavného vlámského spisovatele Dimitriho Verhulsta, který nenapodobitelným, vtipným, ale zároveň filozofickým způsobem přivádí čtzenáře k zamyšlení nad životem a smrtí.

Slavný vlámský spisovatel Stefan Hertmans přijíždí do Prahy na veletrh Svět knihy, kde vystoupí 25. května od 11:15 hod. v prostorách pražského Výstaviště.

Dne  4. 5. 2024 ve 14 hod vystoupí na Festivalu United Islands of Prague (Střelecký ostrov, DJ Stage) nizozemská novinářka Caroline de Gruyter

Možnost jazykové stáže pro studenty nizozemštiny (nejen univerzitní) na jednom z nejkrásnějších míst Nizozemska.

V češtině právě vychází nový román nizozemského nositele Mezinárodní Bookerovy ceny Lucase Rijnevelda Ty moje skvostné zvířátko.

Jana a Blanka slavnostně složily slib soudního překladatele a tlumočníka do rukou ministra spravedlnosti ČR.
Úvod » Články » Novinky » Dopis pro krále

Dopis pro krále

31.10.2022
Dopis pro krále


Nejlepší nizozemská dětská kniha posledního půlstoletí, milovaná generacemi a přeložená do mnoha světových jazyků. Navíc také jedna z nejoblíbenějších knih krále Viléma Alexandra.


Byla také zfilmována a jako seriál příběh můžete vidět na platformě Netflix.
Udělejte na Vánoce radost dětem ve svém okolí nebo si sami uvařte dobrou kávu a vraťte se za sychravých podzimních večerů do dětství. Určitě nebudete litovat.

Křest knihy proběhne 9. listopadu 2022 v 17.30 na Vyšehradě, v TA KAVÁRNA, Na Topolce 1b, Praha 4 - Nusle. Přijďte si popovídat s překladatelkou a potěšit se krásnou knížkou! Srdečně zveme!
 

Karlova 18, Praha 1 - Staré Město, +420 222 220 777, Mobil: +420 603 553 789 nebo +420 603 782 819
info@ntcntc.cz, www.ntcntc.cz

Realizace a SEO CCN PLUS s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací