Novinky

V češtině právě vychází nový román nizozemského nositele Mezinárodní Bookerovy ceny Lucase Rijnevelda Ty moje skvostné zvířátko.

Jana a Blanka slavnostně složily slib soudního překladatele a tlumočníka do rukou ministra spravedlnosti ČR.

V českém překladu Veroniky ter Harmsel Havlíkové právě vychází mezinárodní bestseller Mary od nizozemské autorky Anne Eekhout.

V češtině právě vyšel překlad nizozemského bestselleru Aleksandra, který napsala Lisa Weeda a do češtiny jej převedla naše Blanka Juranová.

Dopis pro krále

V nakladatelství Albatros právě vychází revidovaný překlad dobrodružné knížky Dopis pro krále autorky Tonke Dragtové v překladu Jany Pellarové-Irmannové!

Přihlášky na certifikát

Portál k přihlašování na letošní zkoušku CNaVT (proběhne v době od 1. do 15.5.) je otevřen, a to na webu cnavt.org v rubrice „inschrijven“. Externí kandidáti platí 50,- euro, kvůli platbě nebo pro info se obracejte na naši kancelář.

Úvod » Články » Novinky » Dopis pro krále

Dopis pro krále

31.10.2022
Dopis pro krále


Nejlepší nizozemská dětská kniha posledního půlstoletí, milovaná generacemi a přeložená do mnoha světových jazyků. Navíc také jedna z nejoblíbenějších knih krále Viléma Alexandra.


Byla také zfilmována a jako seriál příběh můžete vidět na platformě Netflix.
Udělejte na Vánoce radost dětem ve svém okolí nebo si sami uvařte dobrou kávu a vraťte se za sychravých podzimních večerů do dětství. Určitě nebudete litovat.

Křest knihy proběhne 9. listopadu 2022 v 17.30 na Vyšehradě, v TA KAVÁRNA, Na Topolce 1b, Praha 4 - Nusle. Přijďte si popovídat s překladatelkou a potěšit se krásnou knížkou! Srdečně zveme!
 

Karlova 18, Praha 1 - Staré Město, +420 222 220 777, Mobil: +420 603 553 789 nebo +420 603 782 819
info@ntcntc.cz, www.ntcntc.cz

Realizace a SEO CCN PLUS s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací